N° |
Partants |
Cde |
S/A |
Poids |
Cotes |
Jockeys |
Entraineurs |
Performances |
1 |
EAGLEHAWK |
10 |
M/4 |
61,5 | 7.0 | MOSSE G. |
FOUIN Y. |
(22) 1p 3p 8p 18p 5p 2p 3p 7p 10p |
|
2 |
ASHIKTASH |
9 |
H/4 |
58,0 | 6.4 | CARBONI Luc. |
GRAFFARD (S) FH. |
7p (22) 13p 1p 2p 3p 9p |
|
3 |
MOMENTO GIUSTO (GB) |
14 |
H/4 |
57,5 | 7.0 | PROVOST D. |
BARBEROT (S) Y. |
1p (22) 10p 9p 11p 10p 8p 15p 10p 1p 1p 4p 2p |
|
4 |
BLACK TRACK |
13 |
H/4 |
58,5 | 46.0 | VELON MLLE M. |
COLLET (S) ROB. |
13p (22) 13p 7p 1p 1p 1p 8p 12p 8p 4p 4p 4p |
|
5 |
ROMANTIC ROSE |
4 |
F/4 |
60,0 | 7.3 | LEMAITRE A. |
GOOSSENS J. |
2p (22) 10p 10p 8p 2p 9p 1p 6p (21) 2p 3p 4p |
|
6 |
BON APPETIT |
5 |
F/4 |
59,5 | 16.0 | DEMURO C. |
KOBAYASHI S. |
(22) 12p 8p 2p 10p 0p 1p 3p (21) 3p |
|
7 |
KOOL FIRST (SPA) |
2 |
M/4 |
59,0 | 14.0 | LEFEBVRE F. |
O'HALLORAN MLLE C. |
(22) 8p 2p 4p 11p |
|
8 |
NARCISSUS |
3 |
H/4 |
58,5 | 18.0 | MENDIZABAL I. |
BLUME H. A. |
14p (22) 7p 3p 3p 7p 7p 3p 2p (21) 9p 7p |
|
9 |
ABASTO |
6 |
H/4 |
56,5 | 20.0 | VALLE SKAR MLLE F. |
LERNER (S) C&Y. |
16p (22) 5p 6p 5p 4p |
|
10 |
VIF DES AIGLES |
7 |
H/4 |
57,5 | 20.0 | SOUMILLON C. |
BARANDE BARBE MME C. |
16p (22) 15p 8p 12p 1p 3p 12p 7p 6p 2p 3p 5p |
|
11 |
DIEPPE |
12 |
F/4 |
57,5 | 6.7 | LECOEUVRE C. |
BARBEROT (S) Y. |
3p (22) 2p 6p 3p 2p 8p 2p 1p 4p 9p 15p (21) 7p |
|
12 |
D DAY MAN |
15 |
H/4 |
57,0 | 24.0 | GUYON M. |
CAULLERY N. |
12p (22) 16p 14p 2p 12p 12p 6p 3p 7p 1p 1p 3p |
|
13 |
RED CRAZY |
1 |
M/4 |
54,5 | 23.0 | MADAMET A. |
GHABRI H. |
10p 5p (22) 10p 4p 5p 9p 7p 12p 14p 2p 12p 11p |
|
14 |
HER HIGHNESS |
8 |
F/4 |
52,0 | 100.0 | MLLE ESTELLE FONTAINE |
WINDRIF D. |
(22) 12p 10p 8p 5p 8p 1p |
|
15 |
KALISHA (HOL) |
11 |
F/4 |
53,5 | 64.0 | BREUX S. |
MEIJER MME G. |
(22) 3p 10p (21) 6p 1p 6p |
|
16 |
NIGHT CANDLE |
17 |
F/4 |
53,0 | 36.0 | VERON F. |
RARICK MME G. |
(22) 8p 5p 5p 2p 5p 4p 11p 6p 4p 9p 5p 4p |
|
17 |
SHINKANSEN |
16 |
H/4 |
53,0 | 62.0 | BOISSEAU L. |
HOLLINSHEAD A. |
7p 8p (22) 10p 8p 3p 6p 10p 12p 9p 8p 4p 7p |
|